Wypożyczalnia odkurzaczy piorących i myjek wysokociśnieniowych Kärcher!

 

Zapraszamy do rezerwacji wypożyczenia urządzenia Karcher

Tel. 884-894-849

 

Oferujemy wynajem / wypożyczenie urządzeń Karcher dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw, które nie planują zakupu urządzeń profesjonalnych, natomiast okresowo chcą z nich korzystać. Urządzenie możliwe do wynajęcia / wypożyczenia na jeden lub kilka dni. Dzięki czemu sami Państwo sami decydują ile chcą zapłacić za możliwość korzystania z urządzeń profesjonalnych firmy Kärcher.

 

 

Do każdego urządzenia na życzenie oferujemy instruktażowe szkolenie z zakresu obsługi urządzeń Karcher z wypożyczalni. Dodatkowo zapewniamy doradztwo w zakresie odpowiednich środków czyszczących Karcher. Cena wynajmu urządzeń na dłuższy okres ustalana jest indywidualnie.

 

Wypożyczalnia Karcher Puzzi 100 - odkurzacz piorący

Odkurzacz piorący Kärcher PUZZI

Profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Dogłębnie oczyszcza runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd.

 

Moc: 1290 W

Zbiorniki na wodę: czystą 10l /brudną 9 l

Wydajność: do 25-30 m²/h

 

Myjka wysokociśnieniowa Kärcher HD

 

Profesjonalne urządzenie ciśnieniowe. Charakteryzuje się wysoką zwrotnością, kompaktowymi wymiarami.  Urządzenie ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wagę może pracować wszędzie tam gdzie trudno dotrzeć, lub często trzeba pracować w różnych miejscach. 

 

Ciśnienie: 150 bar

Temperatura: 0-100 °C

Zasilanie: jednofazowe 1 /230 ~/V

 

Myjka wysokociśnieniowa z podgrzewaniem wody Kärcher HDS

 

Pozwala na szybkie i bardzo łatwe usuwanie brudu. Wyposażona jest w kocioł do podgrzewania wody. Jest bardzo wygodne w obsłudze - sterowanie odbywa się za pomocą jednego pokrętła. Kompaktowa budowa pozwala na łatwe przemieszczanie z miejsca na miejsce.

 

Ciśnienie: 130 bar

Temperatura: 0-100 °C

Zasilanie: jednofazowe - 1/230 ~/V

Szczególnie zapraszamy do wypożyczenia / wynajmu urządzenia Karcher wszystkie zainteresowane osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze z miast takich jak: Starogard Gdański, Tczew, Malbork, Skórcz, Skarszewy, Pelplin, Zblewo, Lubichowo, Grudziądz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Rumia, Kościerzyna, Chojnice, Człuchów, Bobowo, Subkowy, Morzeszczyn, Gniew, Trąbki wielkie, Przywidz, Pszczółki, Stara Kiszewa, Nowa Karczma, Żukowo, Prabuty, Puck oraz nie wymienionych z województwa pomorskiego. 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium