Karcher HDS 10/20-4 M (200bar, 1000l/h) Ciepłowodna Myjka Profesjonalna

Dostępność: dostępny (w magazynie) 1 szt. Wysyłka tego produktu jest realizowana od ręki.
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 17 458,62 zł 17458.62 PLN
Cena netto: 14 194,00 zł
ilość szt.
Oblicz ratę
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Kärcher
Kod produktu: 1.071-900.0

Opis


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE ( FABRYCZNE )

Pistolet Easy!FORCE
Pistolet EASY!Force
Minimalizuje siłę potrzebną do utrzymania pistoletu wraz z lancą.
Lanca spryskująca
1050 mm
lanca strumieniowa
Lanca spryskująca obrotowa ze stali szlachetnej z ręcznym złączem
Waż wysokociśnieniowy
wąż anty twist
ID 8/155°C/400 bar. Długość 10 metrów.
Dysza Power 25°
dysza power
Dysza o kącie spryskiwania 25°. Daje do 40% większą siłę.
Servo Control
servo control
możliwia bezstopniową regulację ciśnienia oraz wydatku tłoczenia.
RM 110 ASF Preparat ochronny 1 l
odkamieniacz rm 110
Chroni myjkę z podgrzewaniem wody przed osadzaniem się wapnia.

 

Karcher HDS 10/20-4 M to profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe klasy średniej z podgrzewaniem wody przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach. Pozwala na podgrzanie wody do temperatury 155°C.

prezentacja myjki ciepłowodnej HDS 10/20-4 m

HDS 10/20-4 M dzięki możliwości podgrzewania wody do temperatury 155°C pozwala nie tylko na skuteczne usuwanie silnych zabrudzeń, ale i na oszczędność paliwa, którego zużycie spada o około 20%. Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji.

Nowy system podawania środków zmiękczających wodę zabezpiecza urządzenie przed podaniem niewłaściwie dobranego środka (urządzenie identyfikuje go za pomocą specjalnego chipu zamontowanego w butelce).

Kontrolki na tablicy sygnalizują m.in. poziom oleju, paliwa, środka zmiękczającego wodę czy brak jednej fazy, znacznie ułatwia to obsługę urządzenia. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia.

W standardzie: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy, dysze power 25°, servo control oraz środek RM 110 chroniący przed osadzaniem się kamienia . Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.

 

łatwy w obsłudze panel

Tryb eco!efficiency

W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo - nawet o 20%.

 
łatwy dostęp

Maksymalna wydajność

Wysokowydajna technologia palnika. 4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik chłodzony powietrzem. Silnik chłodzony wodą zapewnia wysokie osiągi i niezawodność.

 
mosiężna głowica

Bezpieczne użytkowanie

Dokładny filtr wody montowany na wejściu chroni pompę przed zanieczyszczeniami z wody. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowej.

 

SPECYFIKACJA HDS 10/20-4 M

Zasilanie (~/V/Hz) 3 / 400 / 50
Wydajność tłoczenia (l/h) 500 - 1000
Ciśnienie robocze (bar/MPa) 30 - 200 / 3 - 20
Maks. temperatura podawanej wody (12°C) (°C) 80 - 155
Moc przyłącza (kW) 7,8
Zużycie paliwa (kg/h) 6,4
Kabel zasilający (m) 5
Zbiornik paliwa (l) 25
Ciężar (kg) 168
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 1330 x 750 x 1060

HDS 10/20-4 M rolnictwo

Wygodna obsługa, łatwe manewrowanie

Urządzenie charakteryzuje się wygodą obsługi, łatwością serwisowania oraz wyjątkową mobilnością i łatwością manewrowania (m.in. dzięki przeniesieniu środka ciężkości).

Ochrona przed kamieniem i korozją

Przed odkładaniem się kamienia kotłowego i korozją chronią urządzenie środki zmiękczające wodę (RM 110 i RM 111 ASF). W razie braku środka pielęgnacyjnego urządzenie sygnalizuje konieczność wymiany butelki. Dokładny filtr wody montowany na wejściu chroni pompę przed zanieczyszczeniami z wody. Można go łatwo wymontować i wyczyścić, co znacznie zwiększa jego skuteczność.

EASY!Force

W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.

Urządzenie przystosowane do zasilania biopaliwami Automatyczne wyłączenie silnika po zwolnieniu spustu Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force ze spustem, który redukuje do zera wysiłek związany z jego trzymaniem Podłączanie jest szybkie i łatwe: nawet 5x szybsze niż w przypadku tradycyjnych systemów gwintowych  

Czujnik temperatury spalin i system redukcji drgań

Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowej.

Oszczędność paliwa - tryb eco!efficiency

Po włączeniu funkcji eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę jedynie do temperatury 60°C, co pozwala na skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń, a jednocześnie pozwala oszczędzać paliwo zmniejszając jego zużycie do około 20%.

hds 10/20-4 m rolnictwo

"
Motoryzacja
 
"
Rolnictwo
 
"
Budownictwo
 
"
Usługi
 
"
Transport
 
"
Przemysł
 
"
BSC
 
"
ReCa
 
"
Hotelarstwo
 
"
Handel

 


O PISTOLECIE EASY!FORCE

Pistolet Easy!Force Karcher

EASY!Force

Pistolet wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu do zera.

EASY!Lock

W pistolecie jak i wszystkich nowych akcesoriach zastosowano system EASY!Lock, który pozwala skrócić czas zmiany akcesoriów nawet o 80%! 

Bezpieczeństwo

Po wypuszczeniu pistoletu z rąk, dopływ wody jest natychmiast odcinany, dzięki czemu możliwość powstania wypadku zostaje zredukowana prawie o 100%.

Oszczędność czasu

Czas zmiany akcesoriów zostaje skrócony nawet 5-krotnie, dzięki nowemu systemowi złączy EASY!Lock. Do połączenia złącz EASY!Lock wystarczy jeden obrót o 360°!

Wydłużona żywotność

Zawór zastosowany w pistolecie jest w pełni ceramiczny. Ceramiczne gniazdo i kulka zapewniają doskonałą trwałość, która jest ponad 5x wyższa w porównaniu do pistoletów konkurencyjnych. (*dotyczy tylko wersji Advanced)

Główne zalety

  • Siłę potrzebną do utrzymania pistoletu zredukowano do zera
  • Zapewnia wygodę i wysoki komfort użytkowania
  • System mocowań Easy!LOCK skraca czas zmiany wyposażenia nawet o 80% w porównaniu do starszego systemu gwintów!
  • Zwiększony poziom bezpieczeństwa dzięki wprowadzeniu intuicyjnego przycisku
  • Wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.
  • Aby podłączyć lancę lub wąż wystarczy jeden obrót złącza o 360°
  • Nie wymaga wymiany O-Ringów

Pistolet Easy!Force Karcher

przemysł myjka ciepłowodna

transport myjka z podgrzewaniem wody

przemysł myjka wysokociśnieniowa

myjnia samochodowa

Pistolet Easy!Force Karcher

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Zasilanie (~/V/Hz) 3/400/50
Wydajność tłoczenia (l/h) 500-1000
Ciśnienie (bar/MPa) 30-200/3-20
Maks. temperatura (°C) 155
Moc przyłącza (kW) 7,8
Zużycie paliwa (kg/h) 6,4
Zbiornik paliwa (l) 25
Zbiornik paliwa (cc³) -
Ciężar (kg) 168
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 1330x750x1060
Zbiornik na detergent (l) 20-10

Produkty powiązane

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium