Karcher HDS 8/18-4 C Classic (180bar, 800l/h) Ciepłowodna Myjka Profesjonalna

Dostępność: dostępny Produkt jest dostępny.
Wysyłka: od 2 do 3 dni roboczych
Cena: 10 405,80 zł 11 070,00 zł 10405.80 PLN
Cena netto: 8 460,00 zł 9 000,00 zł
ilość szt.
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Kärcher
Kod produktu: 1.174-907.0

Opis


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE ( FABRYCZNE )

Pistolet Easy!FORCE
Pistolet EASY!Force
Minimalizuje siłę potrzebną do utrzymania pistoletu wraz z lancą.
Lanca teleskopowa
840 mm
lanca strumieniowa
Lanca spryskująca obrotowa ze stali szlachetnej z ręcznym złączem.
Waż wysokociśnieniowy
wąż wysokociśnieniowy
ID 6/155ºC/250 bar. Długość 10 m
Dysza Power 25°
dysza power
Dysza o kącie spryskiwania 25°. Daje do 40% większą siłę.

 

Karcher HDS 8/18-4 C Classic to nowej generacji profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe klasy kompakt z podgrzewaniem wody wyróżniające się doskonałą mobilnością, wydajnością oraz uproszczoną obsługą. Może pracować w trybie eco!efficiency, który skutecznie redukuje zużycie paliwa.

prezentacja myjki ciepłowodnej

HDS 8/18-4 C Classic dzięki możliwości podgrzewania wody do temperatury 80°C pozwala nie tylko na skuteczne usuwanie silnych zabrudzeń, ale i na oszczędność paliwa, zużycie którego spada wówczas o około 20%. Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji.

Kontrolki na tablicy sygnalizują m.in. poziom oleju, paliwa, środka zmiękczającego wodę czy brak jednej fazy, znacznie ułatwia to obsługę urządzenia. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia.

W standardzie: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy oraz dysze power 25°. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.

 

łatwy w obsłudze panel

Oszczędne urządzenie

W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo - nawet o 20%, a co za tym idzie emisja CO₂ jest także na niskim poziomie.

 
zbiornik z lejkiem

Łatwość użycia

Duże pokrętło umożliwia szybkie nauczenie się jak obsłużyć urządzenie. Dodatkowo duży wlew zbiornika pozwala na dolanie paliwa bez rozlania go.

 
schowek na akcesoria

Schowek na akcesoria

Schowek znajdujący się w urządzeniu pozwoli Ci na przechowywanie najważniejszych akcesoriów tuż "pod ręka". Nie zgubia sie i nigdy o nich nie zapomnisz.

 

SPECYFIKACJA HDS 8/18-4 C Classic

Zasilanie (~/V/Hz) 3 / 400 / 50
Wydajność tłoczenia (l/h) 300 - 800
Ciśnienie robocze (bar/MPa) 30 - 180 / 3 - 18
Maks. temperatura podawanej wody (12°C) (°C) 80
Moc przyłącza (kW) 6
Zużycie paliwa (kg/h) 5
Kabel zasilający (m) 5
Zbiornik paliwa (l) 15
Ciężar (kg) 122,1
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 1060 x 650 x 920

przemysł hds 8/18-4 c classic

Klasa kompakt (C)

Urządzenia klasy kompakt doskonale sprawdzają się w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych, zakładach rzemieślniczych oraz małych przedsiębiorstwach posiadających własną flotę samochodów.

Czujnik temperatury spalin i system redukcji drgań

Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowej.

Bezpieczeństwo użytkowania

Monitoring temperatury spalin wyłącza silnik po przekroczeniu 300°C zapewniając bezpieczeństwo użytkowania. System EASY!Force wpływa na zmniejszenie siły nacisku na spust pistoletu wysokociśnieniowego do zera przez co osoba obsługująca urządzenie nie męczy się i może pracować komfortowo

Urządzenie przystosowane do zasilania biopaliwami Automatyczne wyłączenie silnika po zwolnieniu spustu Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force ze spustem, który redukuje do zera wysiłek związany z jego trzymaniem Podłączanie jest szybkie i łatwe: nawet 5x szybsze niż w przypadku tradycyjnych systemów gwintowych  

Łatwa obsługa urządzenia

Duże pokrętło obsługowe przeznaczone do włączania i wyłączania urządzenia, wyboru pomiędzy wodą zimną a podgrzaną oraz regulacji temperatury wody.

Oszczędność paliwa - tryb eco!efficiency

Po włączeniu funkcji eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę jedynie do temperatury 60°C, co pozwala na skuteczne czyszczenie nawet silnych zabrudzeń, a jednocześnie pozwala oszczędzać paliwo zmniejszając jego zużycie do około 20%.

myjnia samochodowa

"
Motoryzacja
 
"
Rolnictwo
 
"
Budownictwo
 
"
Usługi
 
"
Transport
 
"
Przemysł
 
"
BSC
 
"
ReCa
 
"
Hotelarstwo
 
"
Handel

 


O PISTOLECIE EASY!FORCE

Pistolet Easy!Force Karcher

EASY!Force

Pistolet wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu do zera.

EASY!Lock

W pistolecie jak i wszystkich nowych akcesoriach zastosowano system EASY!Lock, który pozwala skrócić czas zmiany akcesoriów nawet o 80%! 

Bezpieczeństwo

Po wypuszczeniu pistoletu z rąk, dopływ wody jest natychmiast odcinany, dzięki czemu możliwość powstania wypadku zostaje zredukowana prawie o 100%.

Oszczędność czasu

Czas zmiany akcesoriów zostaje skrócony nawet 5-krotnie, dzięki nowemu systemowi złączy EASY!Lock. Do połączenia złącz EASY!Lock wystarczy jeden obrót o 360°!

Wydłużona żywotność

Zawór zastosowany w pistolecie jest w pełni ceramiczny. Ceramiczne gniazdo i kulka zapewniają doskonałą trwałość, która jest ponad 5x wyższa w porównaniu do pistoletów konkurencyjnych. (*dotyczy tylko wersji Advanced)

Główne zalety

  • Siłę potrzebną do utrzymania pistoletu zredukowano do zera
  • Zapewnia wygodę i wysoki komfort użytkowania
  • System mocowań Easy!LOCK skraca czas zmiany wyposażenia nawet o 80% w porównaniu do starszego systemu gwintów!
  • Zwiększony poziom bezpieczeństwa dzięki wprowadzeniu intuicyjnego przycisku
  • Wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.
  • Aby podłączyć lancę lub wąż wystarczy jeden obrót złącza o 360°
  • Nie wymaga wymiany O-Ringów

Pistolet Easy!Force Karcher

przemysł myjka ciśnieniowa

transport myjka wysokociśnieniowa

przemysł myjka ciepłowodna

myjnia samochodowa hds 8/18-4 c classic

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Dane techniczne

Zasilanie (~/V/Hz) 3/400/50
Wydajność tłoczenia (l/h) 300 - 800
Ciśnienie (bar/MPa) 30 - 180/3 - 18
Maks. temperatura (°C) 80 - 155
Moc przyłącza (kW) 6
Zużycie paliwa (kg/h) 5
Zbiornik paliwa (l) 15
Ciężar (kg) 119,4
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 1060 x 650 x 920
Zbiornik na detergent (l) -

Produkty powiązane

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl