Karcher HDS 5/15 U (150 bar, 450l/h) Ciepłowodna Myjka Profesjonalna + pianownica + RM 81 ECO + RM 31 ECO + dwa kanistry

Opis


WYPOSAŻENIE STANDARDOWE ( FABRYCZNE )

Pistolet Easy!FORCE
Pistolet EASY!Force
Minimalizuje siłę potrzebną do utrzymania pistoletu wraz z lancą.
Lanca spryskująca
840 mm
Lanca spryskująca
Lanca spryskująca obrotowa ze stali szlachetnej z ręcznym złączem
Waż wysokociśnieniowy
wąż wysokociśnieniowy
ID 6/155ºC/250 bar. Długość 10 m
Dysza trójstopniowa
dysza trójstopniowa
Szybkie i wygodne przełączanie strumienia dyszy.

ORAZ DODATKOWO W CENIE OTRZYMASZ

Lanca pianowa
pianownica
Pianownica ze zbiornikiem na środek czyszczący o pojemności 1 litra.
RM 81 eco!efficiency 10l
rm 81 eco
Łagodny preparat do wysokociśnieniowego mycia silnych zabrudzeń.
RM 31 eco!efficiency 10l
rm 31 eco
Skoncentrowany środek do wysokociśnieniowego mycia silnych zabrudzeń.
Kanister
kan ister
5 litrowy kanister do wstępnego rozcieńczania koncentratów.
Kanister
kanister
5 litrowy kanister do wstępnego rozcieńczania koncentratów.

 

Karcher HDS 5/15 U to profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe klasy Upright z podgrzewaniem wody o zwartej, pionowej konstrukcji. Dzięki specjalnej budowie, charakteryzuje się wyjątkową mobilnością.

zestaw hds 5/15

NAJNOWSZY MODEL PROFESJONALNEJ MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWEJ Z PODGRZEWANIEM WODY NA 2020 ROK W PROMOCYJNEJ CENIE !

JUŻ DZISIAJ KUP NAJWYDAJNIEJSZĄ KOMPAKTOWĄ MYJKĘ, KTÓRA SPROSTA WSZYSTKIM TWOIM WYZWANIOM W KAŻDEJ PŁASZCZYŹNIE

HDS 5/15 U dzięki możliwości podgrzewania wody do temperatury 80°C, w połączeniu ze środkiem czyszczącym skutecznie usuwa nawet wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia. Urządzenie zużywa przy tym niewielkie ilości wody i paliwa do jej podgrzewania, co gwarantuje ekonomiczną eksploatację.

Uchwyty na wyposażenie w tylnej części obudowy pozwalają na wygodne przechowywanie lancy i kabla zasilającego. Duży filtr wody zamontowany w miejscu doprowadzania wody można łatwo wymontować i oczyścić. Dzięki temu jeszcze skuteczniej chroni pompę przed zanieczyszczeniem wody. Duże koła i zwarta pionowa konstrukcja ułatwia transport urządzenia po nierównym terenie oraz pokonywanie przeszkód np. w postaci krawężników.

Ważną zaletę stanowi system AVS zapobiegający skręcaniu się węża wysokociśnieniowego oraz wyłącznik ciśnieniowy, który po zwolnieniu spustu pistoletu automatycznie wyłącza pompę.

W standardzie: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy oraz dysza trójstopniową. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.

 

kompaktowa konstrukcja

Zwarta, pionowa konstrukcja

Łatwe pokonywanie przeszkód. Duże koła ułatwiają przemieszczanie urządzenia po nierównym terenie.

 
filtr wody

Duży filtr wody

Chroni pompę przed zanieczyszczeniami w wodzie. Łatwy w demontażu.

 
małe wymiary

Kompaktowy design

Kompaktowe wymiary ułatwiają transport urządzenia. Możliwość transportu w pozycji leżącej. Mieści się również do mniejszych samochodów.

 

SPECYFIKACJA HDS 5/15 U

Zasilanie (~/V/Hz) 1 / 230 / 50
Wydajność tłoczenia (l/h) 450
Ciśnienie robocze (bar/MPa) 150/15
Maks. temperatura podawanej wody (12°C) (°C) 80
Moc przyłącza (kW) 2,7
Zużycie paliwa (kg/h) 2,4
Zbiornik paliwa (l) 6,5
Ciężar (kg) 71,4
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 618 x 618 x 994

hds 5/15 myjka ciepłowodna

Klasa upright – doskonale mobilne

Urządzenie HDS 5/15 U zostało skonstruowane tak, aby połączyć wyjątkową wydajność z mobilnością. Cechuję się zwartą konstrukcją dzięki której nie będziesz miał problemów z przemieszczaniem myjki. Wyposażona także została w duże koła, które ułatwiają transport nie tylko po równej powierzchni lecz także po bardziej nierównym terenie. Urządzenie przewieziesz bez problemu w samochodzie osobowym typu "Combi".

Myjka wysokociśnieniowa z podgrzewaniem wody

HDS 5/15 U to połączenie zwykłej myjki wysokociśnieniowej z możliwością podgrzania wody do temperatury aż 80°C. Umożliwia to wykorzystanie myjki do czyszczenia bardziej uciążliwych zabrudzeń. Dodatkowo funkcja ta skróci czas twojej pracy a co za tym idzie zaoszczędzisz na eksploatacji urządzenia.

Urządzenie przystosowane do zasilania biopaliwami Automatyczne wyłączenie silnika po zwolnieniu spustu Pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force ze spustem, który redukuje do zera wysiłek związany z jego trzymaniem Podłączanie jest szybkie i łatwe: nawet 5x szybsze niż w przypadku tradycyjnych systemów gwintowych  

Niewielkie zużycie paliwa

W urządzeniu HDS 5/15 U podgrzewanie wody odbywa się na bieżąco w wężownicy. Pobierana woda ze źródła trafia do wężownicy, która znajduje się w urządzeniu i tam przy pomocy spalanego oleju napędowego, zostaje nagrzana do 80°C. Pozwala to na czyszczenie bez potrzeby czekania na podgrzanie wody. Skutkuje to ekonomiczna pracą oraz małym zużyciem oleju napędowego na poziomie 2,4 kg na każdą godzinę pracy.

Duży filtr zabezpieczający urządzenie

Duży filtr wody zamontowany w miejscu doprowadzania wody można łatwo wymontować i oczyścić. Dzięki temu jeszcze skuteczniej chroni pompę przed zanieczyszczeniem wody.

 

"
Motoryzacja
 
"
Rolnictwo
 
"
Budownictwo
 
"
Usługi
 
"
Transport
 
"
Przemysł
 
"
BSC
 
"
ReCa
 
"
Hotelarstwo
 
"
Handel

 


O PISTOLECIE EASY!FORCE

Pistolet Easy!Force Karcher

EASY!Force

Pistolet wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu do zera.

EASY!Lock

W pistolecie jak i wszystkich nowych akcesoriach zastosowano system EASY!Lock, który pozwala skrócić czas zmiany akcesoriów nawet o 80%! 

Bezpieczeństwo

Po wypuszczeniu pistoletu z rąk, dopływ wody jest natychmiast odcinany, dzięki czemu możliwość powstania wypadku zostaje zredukowana prawie o 100%.

Oszczędność czasu

Czas zmiany akcesoriów zostaje skrócony nawet 5-krotnie, dzięki nowemu systemowi złączy EASY!Lock. Do połączenia złącz EASY!Lock wystarczy jeden obrót o 360°!

Wydłużona żywotność

Zawór zastosowany w pistolecie jest w pełni ceramiczny. Ceramiczne gniazdo i kulka zapewniają doskonałą trwałość, która jest ponad 5x wyższa w porównaniu do pistoletów konkurencyjnych. (*dotyczy tylko wersji Advanced)

Główne zalety

  • Siłę potrzebną do utrzymania pistoletu zredukowano do zera
  • Zapewnia wygodę i wysoki komfort użytkowania
  • System mocowań Easy!LOCK skraca czas zmiany wyposażenia nawet o 80% w porównaniu do starszego systemu gwintów!
  • Zwiększony poziom bezpieczeństwa dzięki wprowadzeniu intuicyjnego przycisku
  • Wykorzystuje siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody, aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu pistoletu do zera.
  • Aby podłączyć lancę lub wąż wystarczy jeden obrót złącza o 360°
  • Nie wymaga wymiany O-Ringów

Pistolet Easy!Force Karcher

przemysł myjka ciśnieniowa

transport myjka wysokociśnieniowa

przemysł myjka ciepłowodna

myjnia samochodowa hds 5/15

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę kolory oraz elementy prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

Produkty powiązane

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium