Jak dobrać adapter do produktów Karcher? 0

Zastanawiasz się czy dobrze wybrałeś?

Od lat Karcher ulepsza swoje urządzenia tak, aby były najlepsze. W końcu marka Karcher kojarzy się z jednymi z najlepszych urządzeń na świecie. Dlatego dla osób, które posiadają starszy osprzęt myjek ciśnieniowych HD i HDS, przygotował specjalne adaptery, które pozwalają między innymi połączenie starego typu lancy z nowymi akcesoriami. Ważne jest prawidłowe dobranie adaptera.

Przygotowaliśmy dla Państwa krótki poradnik jaki adapter wybrać do jakiego osprzętu.

Jeśli będziesz miał/a pytania, skontaktuj się przed zakupem z naszym doświadczonym doradcą, który pomoże w wyborze adaptera!

K 7 Premium Smart Control Home Bluetooth T-Racer T 5 (180bar,600l/h) Myjka Ciśnieniowa Karcher
 
 
czytaj całość »
Dobierz Myjkę Ciśnieniową 0

Myjki ciśnieniowe

Urządzeniem, które cieszy się największą popularnością wśród produktów Karcher jest myjka ciśnieniowa. Wytwarzany przez nią strumień wody pod ciśnieniem z łatwością czyści uciążliwe zabrudzenia. Niezależnie czy to dawno nieczyszczona elewacja domu, poplamiona olejem kostka brukowa na podjeździe przed domem, brudny samochód czy płot - wszystko z czasem potrzebuje odświeżenia wyglądu. Myjka ciśnieniowa Karcher pomoże ci w tym.

W naszej sklepie znajdziesz szeroki asortyment urządzeń ciśnieniowych marki Karcher z serii domowej oraz profesjonalnej.

Sprawdź sam/sama! Jeśli masz pytania zadzwoń do nas!

K 7 Premium Smart Control Home Bluetooth T-Racer T 5 (180bar,600l/h) Myjka Ciśnieniowa Karcher
 
 
czytaj całość »
Fotowoltaika z Karcher 0

Fotowoltaika z urządzeniami Karcher!

Szukasz rozwiązania, które umożliwi Ci czyszczenie paneli fotowoltaicznych? A może otwierasz firmę, która będzie się tym zajmować?

W ostatnich latach obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój fotowoltaiki. Coraz więcej osób decyduje się na montaż paneli w domu czy firmie. Jest to przede wszystkim ekologia, ale i oszczędność i niezależność. Sama technologia fotowoltaiczna cały czas się rozwija. Budowane są coraz większe, mocniejsze i trwalsze systemy fotowoltaiczne.

Wraz ze wzrostem zainteresowania energią słoneczną nadchodzi kolejne pytanie? Jak je czyścić?

K 7 Premium Smart Control Home Bluetooth T-Racer T 7 (180bar,600l/h) Myjka Ciśnieniowa Karcher
 
czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium