Serwis

 

Zapraszamy do Autoryzowanego Warsztatu Naprawczego Karcher - AWN PESTAR Sp. z o.o.

  

Dzięki serwisowi posiadającemu wieloletnie doświadczenie oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasi technicy specjalizują się nie tylko w serwisie urządzeń Karcher, ale również w naprawie urządzeń innych producentów. Autoryzowany i certyfikowany warsztat serwisowy jak również jego wyposażenie oraz wiedza, którą dysponujemy, dają Państwu pewność rzetelnie świadczonych usług. 


Proces serwisowania urządzenia każdorazowo rozpoczynamy od postawienia wnikliwej ekspertyzy. Najczęściej odbywa się to w okresie maksymalnie trzech dni od daty dostarczenia urządzenia do naszego warsztatu. Co istotne, jeżeli klient nie ma możliwości dostarczenia urządzenia samodzielnie, oferujemy możliwość odbioru oraz dostawy urządzenia.


Realizujemy naprawy urządzeń:


• Gwarancyjne i pogwarancyjne,
• Z segmentu urządzeń profesjonalnych i domowych,
• Innych producentów niż Karcher.

Nasza firma, bazując na ponad 24-letnim doświadczeniu, oferuje swoim Klientom najwyższej klasy serwis urządzeń czyszcząco-myjących. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym i certyfikowanym warsztatem naprawczym zorganizowanym według ścisłych standardów Kärcher sp. z o.o.

W ramach gwarancji producenta można zgłosić urządzenie do naprawy w dowolnym Autoryzowanym Warsztacie Naprawczym (AWN) na terenie całego kraju. 

Oferujemy serwis urządzeń Karcher na terenie miast: Starogard Gdański, Tczew, Malbork, Skórcz, Skarszewy, Pelplin, Zblewo, Lubichowo, Grudziądz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Rumia, Kościerzyna, Chojnice, Człuchów, Bobowo, Subkowy, Morzeszczyn, Gniew, Trąbki wielkie, Przywidz, Pszczółki, Stara Kiszewa, Nowa Karczma, Żukowo, Prabuty, Puck oraz nie wymienionych z województwa pomorskiego. 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl