Jesteśmy największym internetowym Karcher Center w Polsce oferującym tylko oryginalne produkty firmy Kärcher.

Sprawdź - kliknij

 

W dniach 7-8.03.2017 r. w Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym odbyło się Spotkanie Dealerów marki Karcher w Polsce.

Karcher Sp. z o.o. przyznała wyróżnienia dla swoich Partnerów w kilkunastu kategoriach. Zwieńczeniem było wyłonienie Partnera Roku 2016 Karcher Sp. z o.o.

 

Pestar Sp. z o.o., jako Karcher Center Pestar, zajęła pierwsze miejsce otrzymując tytuł: 


Partner Roku 2016

 

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Karcher Sp. z o.o. za wyróżnienie oraz całego Zespołu Karcher Center Pestar za wzorową współpracę.

 

Uzyskany tytuł Partnera Roku 2016 w konkursie najlepszych firm współpracujących z Karcher Sp. z o.o. oraz Certyfikat Jakości wydany przez renomowaną szwajcarską firmę audytorską SGS -  nobilitują  nas do dalszego, nieustannego podwyższania jakości współpracy w każdym obszarze prowadzonej działalności.

 

Pestar Sp. z o.o., w gronie dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce 

Listopad. 2018. Jesteśmy nadal obecni w gronie dynamicznie rozwijających się firm w dziale e-commerce. W dniu 22.11.2018 w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się Gala podsumowująca ranking e-Gazele Biznesu. Poniżej zdjęcia z uroczystej gali . W tym roku wyróżnienie odebrał Prezes Pestar Sp. z o.o. Dziękujemy Naszym klientom z całej Polski.

 

Pestar Sp. z o.o., w gronie Laureatów Diamentów Forbesa 2019

18 czerwca 2019 wyróżnienie w rankingu miesięcznika Frobes. Ranking Laureatów Diamentów Forbesa – województwo Pomorskie, firmy z przychodami od 5 do 50 mln zł, zajęliśmy 13 pozycję w województwie a 110 w kraju. To dla Nas duży sukces i motywacja do dalszej ciężkiej pracy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium