Drogi kliencie!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w dniu 3 czerwca 2020 r. uruchamia ogólnopolską akcję dopłat w ramach „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) na lata 2014 – 2020”.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 
 
 

Wsparcie inwestycji rolniczej dla Rolników do 40 roku życia, którego celem jest rozwój Rolnictwa w krajach Unii Europejskiej.

Wnioski o taką pomoc można składać w oddziałach regionalnych ARiMR od 3 czerwca do 1 sierpnia 2020 r.

Akcją objęci są rolnicy, którzy: 

  • w dniu przyznania pomocy są pełnoletni, ale nie skończyli 40 lat.
  • przed złożeniem wniosku formalnie nie posiadali na własność gospodarstwa rolnego
  • posiadają kwalifikacje zawodowe w rolnictwie
  • przedłożyli do ARiMR biznesplan.

Mogą oni otrzymać maksymalnie 150 tys. złotych, płatne w dwóch ratach. Pierwsza rata80% całkowitej wartości pomocy – 120 000 zł (wniosek o płatność I raty składa się w terminie 9 miesięcy od dnia doręczenia decyzji o przyznaniu pomocy), druga zaś – 20% całkowitej wartości pomocy30 000 zł (wniosek o płatność II raty składa się po realizacji biznesplanu, jednak nie później niż do dnia upływu 3 lat od dnia wypłaty pierwszej raty pomocy i nie później niż do dnia 31 sierpnia 2023 r.).

Informacje szczegółowe do składania w ARMiR
https://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/poddzialanie-61-premie-dla-mlodych-rolnikow.html

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną, szeroką ofertę urządzeń wysokociśnieniowych do czyszczenia i dezynfekcji.

Uwaga. Dotacja obejmuje wszystkie profesjonalne urządzenia Karcher. Najczęściej akceptowane są wnioski na zakup maszyn wysokociśnieniowych składane przez hodowców zwierząt.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium