Produkty

Menu

Parownice i odkurzacze parowe serii Professional zostały stworzone do usuwania nawet najbardziej przywartych zabrudzeń przy pomocy pary wodnej, bez konieczności stosowania środków czyszczących. Znakomicie usuwają różnego rodzaju zabrudzenia z wodoodpornych powierzchni oraz mogą być używane do przeprowadzania dezynfekcji różnych powierzchni.
Seria parownic i odkurzaczy parowych SG zawiera w sobie modele, takie jak parownice SG 4/4, parownice połączone z odkurzaczem parowym o symbolu SGV 6/5 i SGV 8/5 oraz urządzenia do usuwania gum o symbolu SGG 1. Urządzenia posiadają fabryczny komplet akcesoriów do czyszczenia parowego różnych powierzchni. Ponadto urządzenia SGV posiadają zestaw ssawek do odkurzania.
Możliwość usunięcia trudnych zabrudzeń bez konieczności stosowania środków chemicznych to największa zaleta używania parownic i odkurzaczy parowych serii SG marki Kärcher. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu dobierzesz idealne urządzenie do własnych, sprecyzowanych potrzeb.

Parownica i odkurzacz parowy to doskonały sposób na dezynfekcję i wyczyszczenie wielu powierzchni, bez stosowania preparatów czyszczących.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium