Produkty

Menu

Oczyszczacze powietrza serii Professional zostały stworzone do filtrowania powietrza oraz oczyszczania go z pyłów zawieszonych, alergenów, drobnoustrojów i szkodliwych zanieczyszczeń. Ponadto neutralizuje nieprzyjemne zapachy i dym papierosowy oraz znacząco poprawia jakość powietrza. Świetnie sprawdza się w biurach, salach konferencyjnych, placówkach gastronomicznych oraz obiektach handlowych.
Seria oczyszczaczy powietrza Kärcher Professional dzieli się na urządzenia o symbolach AF oraz AFG, które w zależności od wersji, przystosowane są do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach do 60 m² oraz do 100 m². Każde urządzenie posiada siedem odpowiednio dopasowanych filtrów, które usuwają z powietrza patogeny, wirusy oraz bakterie. Ponadto systemy kontroli monitorują jakość powietrza w pomieszczeniu, przez cały czas pracy oczyszczacza.
Czyste powietrze oraz ochrona przed unoszącymi się w powietrzu patogenami to największe zalety używania oczyszczaczy powietrza AF oraz AFG marki Kärcher. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu dobierzesz idealne urządzenie do własnych, sprecyzowanych potrzeb.

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które dba o Twoje zdrowie oraz jakość i czystość powietrza, którym oddychasz.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy Shoper Premium